Posted by under Bez kategorii,Na porost włosów on grudzień 16 2012, 1 comment

Łysienie to przede wszystkim męski problem, choć pojawia sie także u kobiet. Niezależnie jednak od płci utrata włosów zawsze wiąże się z osobistym dramatem. Gęste, bujne i zdrowe włosy to ogromny atut. A przerzedzone, słabe, z widoczną łysiną znacząco obniżają poziom atrakcyjności. Na szczęście dzisiaj łysienie to już nie wyrok. Wypadanie włosów skutecznie można powstrzymać. Dzięki takim produktom jak ViviComb możliwe jest nie tylko powstrzymanie łysienia, ale też stymulacja odrastania włosów, by zniwelować jego skutki. Poznaj ViviComb i dowiedz się, jak walczyć z łysieniem.

Wypadanie włosów to normalny proces i wcale nie musi zapowiadać łysienia. Każdego dnia tracimy około stu włosów. To efekt tego, e włos nie żyje wiecznie, ale ma swoje fazy wzrostu i obumierania, a gdy jego cykl życiowy się zakończy to po prostu wypada. Jeśli jednak włosów wypada więcej to jest to już powód do niepokoju.

Jakie są przyczyny łysienia?

Łysienie może przybrać bardzo różną postać i różne są jego przyczyny

  • Łysienie typu męskiego, które objawia się ubytkiem włosów nad czołem (powstają tak zwane zakola) oraz na czubku głowy związane jest z wysokim stężeniem męskiego hormonu, czyli testosteronu, który wpływa osłabiająco na cebulki włosów.
  • Łysienie sezonowe to nasilenie się wypadania włosów wiosną i jesienią. Wiąże się to z tym, że w tych okresach organizm jest osłabiony, wiec osłabione są także włosy.
  • Łysienie związane z chorobami skóry głowy to przede wszystkim wypadanie włosów na tle łojotoku, łojotokowego zapalenia skóry oraz łupieżu tłustego.
  • Łysienie może być też następstwem niedożywienia o osłabienia organizmu na skutek intensywnej diety odchudzającej.

Niezależnie od tego, jakie są przyczyny łysienia, trzeba zacząć przeciwdziałać wypadaniu włosów jak najszybciej, zanim ubytki będą wyraźnie widoczne.

Jakie są sposoby na łysienie?

Podstawowym sposobem na łysienie jest staranne oczyszczanie skóry głowy połączone z masażem, bo dzięki temu skóra jest lepiej ukrwiona, co przekłada się na lepsze odżywienie cebulek włosowych, a w konsekwencji – na mocniejsze i zdrowsze włosy. Podstawowym sposobem na łysienie jest staranne oczyszczanie skóry głowy połączone z masażem, bo dzięki temu skóra jest lepiej ukrwiona, co przekłada się na lepsze odżywienie cebulek włosowych, a w konsekwencji – na mocniejsze i zdrowsze włosy. Bardzo ważne jest też stosowanie odpowiednich kosmetyków pielęgnacyjnych oraz tabletek dostarczających organizmowi składników niezbędnych, aby włosy były zdrowe i mocne. Dobry szampon na łysienie to podstawa. Jego zadaniem jest oczyszczanie skóry głowy oraz dostarczanie włosom składników odżywczych ,wzmacniających i stymulujących wzrost. Dobry szampon przeciw wypadającym włosom dba także o równowagę skóry głowy, by zniwelować problemy z łupieżem i łojotokiem. Ale w przypadkach silnego wypadania włosów, lub gdy chcesz naprawić skutki łysienia potrzebujesz czegoś mocniejszego.

ViviComb – innowacyjna kuracja laserowa na porost włosów

Dotychczas terapie laserowe były dostępne jedynie w specjalistycznych gabinetach lekarskich i kosmetycznych. Wiązało się to z ogromnymi nakładami finansowymi. Teraz dzięki innowacyjnym produktom do użytku domowego, możesz skorzystać z mocy lasera, by skutecznie pokonać łysienie i zniwelować jego skutki widoczne na głowie. Laserowy grzebień ViviComb to absolutnie innowacyjna recepta na łysienie. Emitowane przez to urządzenie promieniowanie laserowe działa stymulująco na mieszki włosowe, dzięki czemu w miejsce łysiny pojawiają się nowe włosy. Regularne używanie grzebienia laserowego pozwala też powstrzymać nawet bardzo intensywne wypadanie włosów niezależnie od jego przyczyny. Laser ViviComb jest tak skuteczny, że został już uznany za efektywną alternatywę dla przeszczepu włosów. Jednocześnie trzeba podkreślić, że używanie grzebienia laserowego jest w pełni bezpieczne i nie niesie ze sobą ryzyka powstania skutków ubocznych. Co więcej, kuracja jest bardzo szybka, bo pierwsze efekty można zauważyć już po ośmiu tygodniach regularnego stosowania, a całość zamyka się w dwunastu tygodniach.

Tags:

Jeden komentarz

  • By Artek on 17 stycznia 2013 at 07:34

    Miałem chrapkę na to urządzenie, ale chwilowo dla mnie nieosiągalne ze względów cenowych. Obecnie jestem na etapie stosowania na porost włosów preparatu właśnie spod tego linku. Też mało nie kosztuje, ale już po 3 miesiącach kuracji widzę poprawę. Więc mam nadzieję, że ten grzebień nie będzie mi potrzebny 😀

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment